Umów się na spotkanie

Cennik

Projekt Koncepcyjny ( 90 zł/m2 )

Bazą do projektowania jest projekt funkcjonalny, ale może też być świetnym rozwiązaniem dla osób, które są jeszcze przed budową swojego domu lub mieszkania i nie planują na razie pełnego projektu. Projekt ten rozszerzony o zmiany umożliwi dostarczenie deweloperowi lub ekipie budowlanej rysunków z układem ścian, lokalizacją punktów hydraulicznych i elektrycznych (bez rozmieszczenia gniazdek i włączników).

Ustalenie oczekiwań i potrzeb związanych z projektem

Rozpoczęcie prac projektowych poprzedzone jest spotkaniem z inwestorem. Badamy potrzeby inwestora, ustalamy styl, kolorystkę, klimat, budżet i terminarz prac, a także poznajemy Twój gust i upodobania estetyczne. Przy okazji pierwszego spotkania przeprowadzamy z Tobą analizę dotyczącą zarówno kwestii funkcjonalnych, jak i estetycznych projektowanych wnętrz. Dużą pomocą mogą okazać się przygotowane przez Ciebie zdjęcia inspiracyjne, które określają styl i kolorystykę wnętrza, jaka się Tobie podoba.

Inwentaryzacja Inwestycji

Po zapoznaniu się z potrzebami i wymaganiami klienta przechodzimy do szczegółowego wymiarowania inwestycji. W tej fazie pobieramy wszystkie wymiary ze stanu istniejącego w tym ogólne wysokości, szerokości, jak i punkty hydrauliczne, elektryczne i wentylacyjne. Przystępujemy również do dokumentacji fotograficznej. Jeśli budynek nie jest jeszcze postawiony, projekt wykonujemy z rzutów architektonicznych/deweloperskich. Do inwentaryzacji wracamy po postawieniu ścian wewnętrznych w inwestycji.

Układ Funkcjonalny

Kolejną fazą projektu jest przedstawienie Tobie różnych możliwości co do zagospodarowania przestrzeni, usytuowania ścian i sprzętów i mebli. Przedstawiamy 2 rzuty 2D, optymalnie dostosowane do Twoich potrzeb i wymagań, spośród których wybieramy jeden najbardziej odpowiedni i na nim opracowujemy wizualizacje 3D.

W tej części projektu aranżujemy przestrzeń Twojego domu lub mieszkania. Tu dobieramy wszystkie materiały i wyposażenie. Na tym etapie zobaczysz na wizualizacjach wnętrza inwestycji.

W ramach tego etapu przysługują dwie korekty.

* Projekt ten stanowi koncepcję wnętrzarską, dającą pogląd na ogólny klimat wnętrza. Nie zawiera wymiarów i rozwiązań technologicznych. Dla osiągnięcia zamierzonego efektu przy realizacji zaleca się wybór Projektu Kompleksowego.

Wizualizacja 3D Z Aranżacją

Akceptacja układu funkcjonalnego pozwala na rozpoczęcie prac nad wizualizacją 3D. Na podstawie wszystkich zebranych informacji, przemyśleń i ustaleń projektujemy i aranżujemy wnętrza. Efekt końcowy przekazywany jest klientowi do oceny i w razie potrzeby dopracowywany i korygowany na podstawie wspólnych rozmów i przemyśleń klienta.

W ramach tego etapu przysługuje jedna korekta, każda następna jest odpłatna w wysokości 250 zł brutto za pomieszczenie.

Po akceptacji wizualizacji 3D rozrysowujemy cały projekt w postaci dokumentacji zawierającej :

 • rozrys ścian, sufitów i podłóg, okładzin ściennych ( kłady zwymiarowane )
 • rozrys punktów hydraulicznych i elektrycznych ( bez rozmieszczenia gniazdek i włączników)
 • aranżacja meblarska (bez zwymiarowania el.meblarskich i wskazania modelu oraz producenta)
 • projekt kuchni i łazienki ( zdjęcia poszczególnych el.meblarskich wraz z rozmieszczeniem AGD i el.sanitarnych)
 • od 5 do 10 wizualizacji każdego pomieszczenia (model 3D)

Projekt Kompleksowy (180 zł/m2 )

Projekt kompleksowy to część zawierająca w sobie Projekt Koncepcyjny rozszerzony o dokumentację i szczegółowe informacje na temat materiałów i wyposażenia.

W tej części, przygotowujemy dokumentację techniczną, dzięki której poszczególni wykonawcy będą mogli dokładnie odwzorować przygotowany projekt wnętrza. W tej części uzupełniamy także kosztorysy o oferty zbiorowe i wprowadzamy wykonawcę w projekt.

* Projekt kompleksowy warto uzupełnić o nadzór autorski, celem uniknięcia ewentualnych pomyłek, niezaplanowanych zmian w projekcie.

Po akceptacji wizualizacji 3D rozrysowujemy cały projekt w postaci dokumentacji technicznej dla wszystkich wykonawców, w tym :

 • rozrys ścian, sufitów i podłóg, okładzin ściennych, zabudowy GK, zabudowy kominka
 • rozrys elementów kamiennych
 • rozrys punktów hydraulicznych i elektrycznych
 • rozrysy montażowe łazienek z kładami ścian
 • rozrys stolarki meblowej jak zabudowy kuchennej, zabudowy szaf i mebli projektowanych
 • od 5 do 10 wizualizacji każdego pomieszczenia (model 3D)
 • zestawienie materiałów wykończeniowych i umeblowania ruchomego (sofy, lampy, obrazy itp.) (linki do sklepów)

Nadzór Autorski ( 300 zł/h)

Rola projektanta wnętrz nie ogranicza się do projektowania, sukces realizacji polega na szczegółowym sprawdzaniu etapów realizacji i ciągłym kontakcie z wykonawcami. Wszystkich inwestorów gorąco zachęcamy do rozszerzenia projektu o nadzór autorski.

Możesz wykupić pojedyncze wizyty weryfikacyjne na budowie lub poszerzy je o inne usługi, które odciążą Cię w procesie realizacyjnym. To idealne rozwiązanie dla Ciebie jeśli nie masz czasu zajmować się zakupami, planowaniem harmonogramu prac i wizytowaniem inwestycji.

Koszt nadzoru to 300 zł/h

*Jeśli inwestycja znajduje się poza Rzeszowem do wizyt na inwestycji należy doliczyć koszty dojazdów zgodne z naszą kilometrówką.

10 Ważnych Wizyt Nadzorczych

By mieć pewność, że realizacja jest zgodna z projektem, a ewentualne omyłki wykonawcy są wychwycone w porę, regularnie odwiedzamy inwestycję. Sprawdzamy poszczególne etapy np.:

 • sprawdzenie zgodności lokalizacji, typu i ilości punktów elektrycznych i hydraulicznych
 • sprawdzenie zgodności z projektem zabudów i sufitów gipsowo kartonowych, ścian stawianych i wyburzeń
 • sprawdzenie przygotowania otworów pod montaż ościeżnic
 • sprawdzenie zgodności układu kafli
 • sprawdzenie zgodności układu i łączenia posadzek
 • sprawdzenie zgodności wykonanych okładzin ściennych
 • sprawdzenie lokalizacji i zgodności wykonania prac stolarskich, kierunków otwierania się frontów, wysokości i szerokości zabudów
 • sprawdzenie wysokości zawieszanych lamp, obrazów i dekoracji ściennych
 • sprawdzenie zgodności prac kamieniarskich, prac stolarza, szklarza
 • sprawdzenie estetyki wykonanych prac wykończeniowych

Raportowanie

Podsumowanie wszystkich uwag. Dostarczamy Tobie dokumentację zdjęciową z postępów na inwestycji wraz z rozpiską ewentualnych niezgodności lub ustaleń z wykonawcą.

Spotkania z wykonawcami

W ramach nadzoru jesteśmy w kontakcie z wykonawcami. Mogą oni do nas na bieżąco dzwonić, zadawać pytania i konsultować z nami projekt. Przy okazji wizyt na inwestycji ustalamy z nimi bieżące kwestie i odpowiadamy na ich pytania.

Aktualizacje dokumentacji technicznej

W razie konieczności uzgadniamy możliwości wprowadzenia zmian w projekcie oraz kontrolujemy ich wpływ na inne elementy wnętrza. W przypadku zmian w projekcie aktualizujemy dokumentację wykonawczą

Zadzwoń